Blackbird & Emmely de Wilt

Blackbird & Emmely de Wilt Fleetwood Mac: 50 jaar Rumours

Show
za 27 februari 202720:00 - 21:00Theater De Oranjerie Roermond

Voordelen bij deze voorstelling

  • incl. pauzedrankje en garderobe

Blackbird & Emmely de Wilt Fleetwood Mac: 50 jaar Rumours

In februari 2027 is het precies 50 jaar geleden dat Rumours verscheen, het legendarische album van Fleetwood Mac dat generaties muziekliefhebbers heeft geraakt en tot op de dag van vandaag een van de best verkochte platen aller tijden is.

Om dit gouden jubileum te vieren, trekt de veelzijdige singer-songwriter Blackbird (Merel Koman) door de theaters met een meeslepende live-ervaring. Met haar warme, krachtige stem en een ijzersterke band blaast ze het meesterwerk van Fleetwood Mac nieuw leven in. Verwacht een avond vol meeslepende muziek en iconische hits.

Alle hoogtepunten van Rumours én andere klassiekers voorbij: van ‘Go Your Own Way’ en ‘Dreams’ tot ‘The Chain’ en ‘Don’t Stop’. Een unieke kans om deze tijdloze muziek opnieuw te beleven, mee te zingen en samen de magie van vijftig jaar Rumours te vieren.

Radio-dj Emmely de Wilt presenteert de show en neemt het publiek mee in de geschiedenis, de bijzondere anekdotes en de blijvende invloed van dit iconische album.
Met wie wil je gaan?

Voordelen bij deze voorstelling

  • incl. pauzedrankje en garderobe

Aanbevolen voor jou

ticketsvanaf € 29,50